RSS
poniedziałek, 04 sierpnia 2014

Przygotowania do ślubu potrafią nieźle dać w kość. Jeśli jednak ogarniemy te wszystkie sprawy, możemy cieszyć się idealnym ślubem i wymarzonym weselem. Tylko czy warto poświęcić tyle czasu i pieniędzy, aby świętować ten jeden dzień?

Już od najmłodszych lat marzymy o idealnym ślubie. Marzenia te podsycane są przez filmy, w których dzień ślubu zdaje się być najważniejszym dniem w życiu zakochanych. Zastanówmy się, jak mają się te – być może nieco infantylne – wyobrażenia do rzeczywistości.

Zaręczyny – od tego wszystko się zaczyna. Na serdecznym palcu pojawia się piękny pierścionek. Euforia, niedowierzanie, wzruszenie… Różne emocje towarzyszą nam tego dnia. Z radością zmieniamy status na Facebooku i cieszymy się, gdy znajomi klikają „Lubię to”. Gdy nieco ochłoniemy, nadchodzi czas na wielkie planowanie.

Załóżmy, że bierzemy ślub w stolicy. Wpisujemy zatem w wyszukiwarce „wesele Warszawa” i szukamy odpowiedniej sali na przyjęcie. Wtedy zaczynamy sobie uświadamiać, ile to wszystko będzie kosztowało. Mnożymy liczbę gości przez cenę „za talerzyk”, dodajemy do tego koszty tortu, alkoholu, stołu wiejskiego… Na weselu konieczna jest muzyka, więc szukamy zespołu bądź DJ-a z Warszawy lub okolic. Już uzbierała się niezła sumka. A gdzie fotograf, kamerzysta, suknia ślubna, garnitur? Pamiętajmy, że należy udać się na nauki przedmałżeńskie, spotkania z księdzem i w poradni rodzinnej. To pochłania sporo czasu. Na szczęście wesele Warszawa i wielu innych miejscowościach nauki przedmałżeńskie organizowane są również w systemie weekendowym.

Zwyczaje ślubne bywają różne w poszczególnych regionach. Jeśli na przykład będziemy brać ślub w okolicach Nowego Sącza, musimy wygospodarować dodatkową kwotę na wynajęcie autokaru, który zawiezie gości do kościołai na przyjęcie. Potrzebny będzie też kierowca odwożący gości do domów.Oczywiście na koszt nowożeńców. Nie można też zapomnieć, że goście na odchodnym otrzymują paczkę z ciastami i butelkę wódki. Ależ ci goście są rozpieszczani, prawda?

12:17, accountblogowe
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 29 lipca 2014

Planujecie ślub i wesele, które pozostanie w pamięci każdego z zaproszonych gości, niezależnie od tego, na ilu jeszcze weselach będę mieli okazję w swoim życiu się bawić? Jeśli miejscem Waszych ślubnych uroczystości jest stolica, jedyny słuszny wybór miejsca na przyjęcie to nasze sale weselne! Warszawa z całą pewnością nie zapomni hucznego weselnego przyjęcia, które Wam z przyjemnością i profesjonalizmem zorganizujemy! Zapewnimy Wam i Waszym gościom niezapomniane wrażenia i wspaniałą zabawę do białego rana, a nawet jeszcze dłużej.
Nasza sala weselna w mieście Warszawa zapewni Wam wspaniałą atmosferę w tym najważniejszym dla Was dniu. Stylowe wnętrza sali zostały stworzone specjalnie z myślą o tym, aby zapewnić Wam oraz Waszym gościom jak największy komfort, wspaniałe przeżycia i szampański humor podczas weselnego przyjęcia. 
Oprócz pięknych wnętrz i profesjonalnej obsługi na najwyższym poziomie oferujemy oczywiście wyśmienitą kuchnię, nie tylko potrawy klasycznej kuchni polskiej, ale też dania z całego świata. Zgodnie z Waszym życzeniem postaramy się spełnić wszelkie kulinarne pragnienia Wasze i Waszych gości. Smak naszych potraw sprawi, że tylko naprawdę dobry wodzirej będzie w stanie oderwać gości od suto zastawionych stołów, ale nie martwcie się, jesteśmy w stanie zapewnić Wam i takiego wodzireja.
Naszą kolejną zaletą, oprócz klimatycznego wystroju sal, wspaniałej obsługi i znakomitej kuchni, niewątpliwie jest malownicza okolica, w której położony jest obiekt. Nasza sala weselna, choć to Warszawa, zapewni spokój i bezpieczeństwo Waszym gościom i ich pociechom, ogrodzony dziedziniec zachęca do zabawy także na świeżym powietrzu, można tam też w przyjemnej atmosferze znaleźć chwilę wytchnienia od stołu, tańca i weselnego szaleństwa.
Dlatego jeśli marzycie o niezapomnianym weselu, skontaktujcie się z nami koniecznie! Na pewno będziemy w stanie zrealizować Wasze marzenia.


11:48, accountblogowe
Link Dodaj komentarz »